Od dnia 22 czerwca 2026 planowane jest rozpoczęcie robót związanych z budową kanalizacji w ul. Puszkina. Prace rozpoczną się od cmentarza (w kierunku ul. Granicznej).
W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o korzystanie z parkingu przy cmentarzu wzdłuż ulicy Wawerskiej.
Wykonawcą jest firma INSTAL-BUD z siedzibą w Kobyłce.
Burmistrz przeprasza za utrudnienia.
.png)